Tel. +48 503 157 162    email: biuro@w-sercu-uzdrowiska.com

polski deutsch english

Inwestor

Nowoczesna i ekologiczna firma Regess Sp. z o.o.

Regess Sp. z o.o. powstała w 2007 roku w Jeleniej Górze, zaledwie 20 km od malowniczych Karkonoszy. Dzięki nowoczesnemu zarządzaniu, oddanej, sumiennej kadrze, doświadczonym specjalistom i inżynierom, zajmujemy dziś znaczącą pozycję na rynku budowlanym w Europie. Koncentrujemy działalność na obszarach budownictwa ogólnego, przemysłowego, usługowego, prefabrykowanego oraz ekologicznego. Stawiamy budynki wielorodzinne o wysokim standardzie wykonania. Na swoim koncie mamy kilkaset realizacji.

Jako ekologiczny generalny wykonawca staramy się dawać dobry przykład innym – inwestycja „W sercu Uzdrowiska” to pierwszy w Polsce budynek wielorodzinny ogrzewany gruntową pompą ciepła, gdzie CWU uzyskamy w większości dzięki płaskim kolektorom słonecznym.

Regess Sp. z o.o. już dwukrotnie (2012 i 2013 rok) otrzymała prestiżową nagrodę .

Odpowiadając na potrzeby klientów stworzyliśmy markę Regess Energy, pod którą produkujemy i sprzedajemy kolektory słoneczne certyfikowane SOLAR KEYMARK, zestawy solarne, pompy ciepła, kotły, palniki i kominki na biomasę, pellet, ekogroszek, fotowoltaikę o doskonałych parametrach. Według niemieckiego Institut für Solarenenergieforschung w Hameln ISFH, oferowany przez nas kolektor jest najsprawniejszy na świecie. Kocioł na pellet MM Bio Luxury - o mocy 15, 25 i 40 kW - został doceniony i wpisany na niemiecką listę BAFA, co oznacza, że kupując go w Niemczech, można uzyskać dofinansowanie. 

Oszczędzaj i dbaj o środowisko naturalne razem z nami.

Po eko-inspirację zapraszamy na www.regessenergy.pl. Już dziś niezobowiązująco porozmawiaj z naszym doradcą, skorzystaj z dotacji.